Luna studio

Sme multi-žánrové štúdio zamerané na harmóniu tela a duše počas hodín jogy alebo na masáži, ale taktiež sa zameriavame na poradenstvo v oblasti medziľudských vzťahov a osobného rozvoja.

Luna studio má otvorené dvere pre každého, kto chce začať alebo sa zlepšiť v joge za pomoci skúsených lektorov.  Ponúkame možnosť sa venovať joge nielen z fyzického ale aj z duchovného hľadiska.

Sme miesto, kde sa máte možnosť relaxovať pod rukami skúsených masérov a tým podporíte svoje psychické, ale aj fyzické zdravie.

Ak sa radi vzdelávate na rôzne témy tak aj pre vás máme pripravené zaujímavé workshopy, semináre a besedy.

Našim cieľom nie je len prepájanie ducha s telom, ale aj so svojím vedomím. Chceli by sme sa starať o harmóniu v živote človeka a poskytovať príležitosť na spomalenie, relaxovania a ponúknuť Vám priestor kde sa môžete na pár minút venovať len sebe a svojmu zdraviu.

Dôvody prečo navštíviť Luna Studio

Pre každého

Čaká na Vás pestrý program pre dospelých, mamičky aj detičky. Určite sa môžete tešiť na veľa jogy so skúsenými lektormi, skvelé masáže a taktiež zaujímavé workshopy, prednášky a semináre vedené nielen slovenskými lektormi. 

PRIATEĽSKÁ ATMOSFÉRA

U nás sa budete cítiť ako doma

Flexibilné možnosti

Príspevky je možné odovzdať aj vo forme permanentky. Nováčik, 5 vstupová permanentka, 10 vstupová permanentka alebo detská permanentka 

Náš tím

Zuzana Kolibíková

Zuzana Kolibíková

Svoju jogovú cestu som začala v roku 2011 najskôr ako študent a neskôr ako lektor. Venujem sa Hatha joge, Vikasa joge a svoje vzdelanie som doplnila o gravid jogu (joga pre tehotné) Cesta učenia sa však nekončí, joga vám dáva možnosť neustále objavovať nové veci, stačí byť len pozorný. Práve táto cesta ma zaviedla ku mojej druhej vášni čím je Thajska masáž (Nuad boran), je to umenie dotyku, meditácia v pohybe a hlavne počúvanie srdcom. Môj rozvoj a učenie, sú sprevádzané pozitivitou, úsmevom a láskavosťou k druhému človeku.
Ivka Výbohová

Ivka Výbohová

Pohyb bol v mojom živote v rôznych podobách. Preto som v joge začala najskôr hľadať, zdravý, liečivý pohyb. Od power jogy, dance jogy som prešla k hatha joge a objavila som silu dychu. Nič by sme nemali brať príliš vážne. Ani jogu. Veď aj smiech lieči. 😊 Verím, že dnešné moje hodiny také sú. Hravé, uvoľňujúce, liečivé pre telo, dušu aj myseľ.
Maťka Ďurišová

Maťka Ďurišová

Jogu si vždy môžete prispôsobiť podľa svojich možností a podľa vášho momentálneho stavu. Joga je o voľnosti a o vašich rozhodnutiach. Je to čas oddychu a to nielen fyzického, ale aj psychického. V tejto oblasti dopĺňam prax aj o nástroje zo psychológie, ktorá je mimo jogy mojim povolaním. Na hodinách sa venujem power joge a hatha joge. Zažijete množstvo zaujímavých meditácií a relaxácií, zvýšite flexibilitu tela a spevníte ho. Stanete sa duševne vyrovnanejšími, naladíte sa pozitívne a strávite príjemný čas. Preto nech je situácia akákoľvek, vymedzte si čas aj na seba. Oplatí sa to.
Ivka Pischová

Ivka Pischová

Vo svojej praxi čerpám z viac ako 28 ročných skúseností. V súčasnosti aktívne pôsobím v Žiari nad Hronom a vo Zvolene, kde vyučujem individuálne aj skupinovo jogu a vediem kurzy pilatesovej metódy a Čchi kungu. Pre svojich klientov celoročne organizujem rôzne kurzy, semináre a wellness pobyty zamerané na kultiváciu zdravia a životného štýlu. Od roku 2012 študujem pod vedením lámu Tibora Geljena a jeho manželky Daršan Akadémiu tibetských náuk.
Lucia Reinerová

Lucia Reinerová

Šport ma sprevádza celý môj život, tancovala som, hrala basketbal, robila fitnes a vždy som mala rada zdravý životný štýl. S pilatesom som sa prvýkrát stretla v zahraničí, na skupinových cvičeniach. Neskôr, keď som začala mať problémy s chrbticou a hrozila mi operácia platničky, som sa k Pilatesu vrátila. Táto korektívna metóda cvičenia zameraná na posilnenie stredu tela, mi pomohla zbaviť sa bolesti. Moje telo nielen dokonale ponaťahovala ale zároveň formovala. Naučila som sa správne dýchať, svaly sa uvoľnili, myseľ oddýchla. Na mojich hodinách pre začiatočníkov sa postupne dostaneme od dýchania až po správne prevedenie cvikov tak, aby ste Pilates mohli cvičiť aj doma.
Paľko Jankovič

Paľko Jankovič

Na začiatku to bola výzva, ale aj zvedavosť zároveň. Klasickú masáž postupne doplnila lymfodrenáž, bankovanie, reflexná masáž. No stále to nebolo ono, niečo mi tam ešte chýbalo. Odpoveď prišla v podobe Shiatsu. Nebola to masáž, akú som doteraz poznal.. Už dávno predtým som cítil, že je potrebné liečiť príčinu a nie následok, len som nevedel ako. Východ na rozdiel od západu vníma človeka celostne a vie, že všetko so všetkým súvisí. Shiatsu nie je všeliek, nevylieči nás, naše telo sa dôkaze lieči samo. Shiatsu je cesta, ktorá učí ako si možno udržať zdravie do vysokého veku dodržiavaním prírodných zákonitostí. To poznanie máme všetci v sebe, len sme na to vo víre moderného života akosi pozabudli.
Vincent Bariak

Vincent Bariak

Práca v klinickej praxi s ľuďmi,  ktorí vyhľadávajú odbornú pomoc mi otvorila dvere do sveta poznania ľudského bytia. Naše telo je silné, pružné a prispôsobené tak, aby bez váhania vedelo včas zareagovať. Pozície v ktorých sa ocitnete sú zamerané na odstránenie bolesti chrbtice, kĺbov, zlepšenie svalovej sily, stability, ale hlavne zlepšovanie kondície. Dôležitým prvkom sú strečingové cvičenia, ktorými sa svaly a šľachy stanú elastickejšími. V priebehu cvičení budeme vedome regulovať svoj dych. Správna pohybová aktivita vykonávaná v sociálnej interakcii s ostatnými ľuďmi dokáže byť liečivá. Ak práve teraz cítite absenciu pohybu, bolesti pri denných aktivitách, máte chybné držanie tela alebo len prechádzate stresovým obdobím je čas poslúchnuť varovné príznaky vášho tela.
Yuna

Yuna

Už 10 rokov sa  venujem aktívnemu telesnému pohybu a som veľmi šťastná, že sa s vami môžem podeliť o svoje skúsenosti. Zaoberám sa hlavne stretchingom, posilňovaním s vlastnou váhou, pilatesom a tancom. V rámci svojej profesionálnej kariéry sa venujem tréningom s deťmi a so športovcami.  Na mojich hodinách sa stretnete s individuálnym prístupom a pozitívnou atmosférou. Teším sa na Vás.

Čo hovoria o nás naši zákazníci

Kontaktujte nás

Máte otázky alebo komentáre? Radi by sme si vypočuli vaše názory.

Vyplňte prosím uvedené polia a pomôžte nám zlepšiť sa.