Veronika Tekelová

Veronika Tekelová

Pohyb bol v mojom živote v rôznych podobách. Preto som v joge začala najskôr hľadať, zdravý, liečivý pohyb. Od power jogy, dance jogy som prešla k hatha joge a objavila som silu dychu. Nič by sme nemali brať príliš vážne. Ani jogu. Veď aj smiech lieči. 😊 Verím, že dnešné moje hodiny také sú. Hravé, uvoľňujúce, liečivé pre telo, dušu aj myseľ.

Zuzana Kolibíková

Zuzana Kolibíková

Svoju jogovú cestu som začala v roku 2011 najskôr ako študent a neskôr ako lektor. Venujem sa Hatha joge, Vikasa joge a svoje vzdelanie som doplnila o gravid jogu (joga pre tehotné) Cesta učenia sa však nekončí, joga vám dáva možnosť neustále objavovať nové veci, stačí byť len pozorný. Práve táto cesta ma zaviedla ku mojej druhej vášni čím je Thajska masáž (Nuad boran), je to umenie dotyku, meditácia v pohybe a hlavne počúvanie srdcom. Môj rozvoj a učenie, sú sprevádzané pozitivitou, úsmevom a láskavosťou k druhému človeku.

Maťka Ďurišová

Maťka Ďurišová

Jogu si vždy môžete prispôsobiť podľa svojich možností a podľa vášho momentálneho stavu. Joga je o voľnosti a o vašich rozhodnutiach. Je to čas oddychu a to nielen fyzického, ale aj psychického. V tejto oblasti dopĺňam prax aj o nástroje zo psychológie, ktorá je mimo jogy mojim povolaním. Na hodinách sa venujem power joge a hatha joge. Zažijete množstvo zaujímavých meditácií a relaxácií, zvýšite flexibilitu tela a spevníte ho. Stanete sa duševne vyrovnanejšími, naladíte sa pozitívne a strávite príjemný čas. Preto nech je situácia akákoľvek, vymedzte si čas aj na seba. Oplatí sa to.